Kamerové systémy

V našej ponuke sú aj monitorovacie kamerové systémy, pomocou ktorých dokážete spoľahlivo monitorovať Váš objekt, alebo iné prevádzkové priestory.

Ponúkame všetky služby potrebné ku dodávke kvalitného kompletu kamerového zariadenia od profesionálneho návrhu, dodávky komponentov, inštalácie a oživenia.

Taktiež zabezpečujeme aj pravideľné servisné služby a poradenstvo po inštalácii, alebo uzatvorenie zmluvy o servise a pravideľnej údržbe zariadenia pre trvalú udržateľnosť funkcie.

  • Oblasť bezpečnostných kamerových systémov vyžaduje pri ich návrhu praktické skúsenosti a povedomie nie len z technického, ale aj právneho hľadiska vzhľadom na aktuálne zákony a nariadenia.
  • Ku každému kamerovému zariadeniu ponúkame možnosť aj možnosť spracovania bezpečnostných projektov a bezpečnostnej politiky ku kamerovému systému podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

 

IP kamerové systémy

Sú už v dnešnej dobe štandardom. Využívajú digitálnu komunikáciu medzi jednotlivými komponentami pomocou dátoveho vedenia FTP. Pred pár rokmi nahradili analógové zariadenia, ktoré využívali pre vedenie signálu videa poväčšine koaxiálny kábel.

IP kamerové systémy umožňujú jednoduchú topológiu inštalácie, nakoľko sa dátová sieť dá rozširovať a modernizovať aj v budúcom období, kde aj prípadá obmena kamier, alebo nahrávacieho zariadenia nieje žiadny problém.

Každý kamerový systém musí pozostávať z jednotlivých kamier, nahrávacieho zariadenia v ktorom je uložený serverový disk pre uloženie záznamu a zobrazovacieho LED monitora. Pre ochranu diskov a zdrojov zariadení sa častokrát do systému implementuje aj systém záložného napájania UPS.

Kvalitu obrazu a jeho celkovej rozlíšiteľnosti určuje u IP kamier hodnota Megapixelov. IP kamery poznáme od 1Mpix až do 8Mpix. Pre špeciálne aplikácie, kde je potreba maximálnej rozlišovacej schopnosti sú k dispozícii kamery až v rozlíšení 4k.  V kombinácii s pultom centrálnej ochrany je to ideálna ochrana majetku.

Pracujeme s profesionálnou výbavou, dlhoročnými skúsenosťami s rôznymi typmi kamerových zariadení. Kvalitný návrh kamerového zariadenia Vám zaručí dlhodobú funkčnosť a Vašu  spokojnosť so zariadením.

 

Kamerový systém pre rodinné domy

Rodinné domy sú terčom častých útokov zlodejov. Ponúkame kamerové sety pre rodinné domy na ochranu Vášho majetku.

Kamerový systém pre bytové domy

V bytových domoch neraz dochádza ku ničeniu spoločného majetku. Zabránťe tomu inštaláciou kamerového systému.

Kamerový systém pre objekty a firmy

Monitorovací systém Vám umožní podrobný dohľad do firmy aj nadiaľku. Zákazníci aj zamestnanci Vám už nič neukradnú.

Ak máte záujem o kamerový systém ozvite sa nám. Využite naše profesionálne služby a Vašu spokojnosť Vám garantujeme.

Kamerové systémy pre rodinné domy, firmy, bytové domy a iné prevádzkové objekty Vám dodáme v rámci celej Slovenskej Republiky.

 

Pre rýchly kontakt, alebo spracovanie cenovej ponuky vyplnte krátky kontaktný formulár.

    súkromná osobafiremný zákazník, plátca DPHfiremný zákazník, neplatca DPH

    Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať. Pozrieť kontakty